Odbierz spiny

Codziennie 300 free spinów w Spin Million, czyli aż 2100 spinów tygodniowo

2019-11-12 05:15 Spin Million

Tak wygląda logo Kasyna Spin Million

W Kasynie Spin Million każdego tygodnia można odbierać nawet 2100 darmowych spinów na najlepszych grach. Z promocji można korzystać od poniedziałku do niedzieli, odbierając dziennie aż 300 darmowych spinów. W Kasynie Spin Million za każdy depozyt w wysokości nie mniej niż 25 Euro, zostaje nagradzany 30 darmowymi spinami na wybraną grę. Z tej niesamowitej oferty Spin Million można skorzystać aż 10 razy dziennie. W poniższym tekście dowiesz się więcej o szczegółach promocji.

Odbierz bonus 200% do 250 Euro + 50 spinów na Gladiators go Wild

Oferta Kasyna Spin Million trwa od godziny 00:00 w poniedziałek, do godziny 23:59 w niedzielę. Promocja odnawialna jest każdego tygodnia. W celu odebrania pakietu 30 darmowych spinów na wybraną grę wystarczy złożyć depozyt w wysokości minimum 25 Euro w Spin Million. Z oferty można skorzystać aż 10 razy dziennie, czyi zdeponować 10 razy minimum 25 Euro i zgarnąć aż 300 darmowych spinów.

Codziennie odbieraj darmowe spiny w Kasynie Spin Million

Korzystając z promocji Kasyna Spin Million codziennie każdy gracz może zyskać aż 2100 darmowych spinów tygodniowo. Otrzymane free spiny będą aktywne codziennie na innym slocie. Wygrane wygenerowane przy pomocy otrzymanych darmowych spinów przed wypłatą należy obrócić 35 razy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i obowiązują w niej ogólne zasady i warunki serwisu.

Darmowe spiny w kasynach internetowych to bardzo dobra okazja na przetestowanie gier za free. Na naszej stronie, codziennie znajdziesz najlepsze promocje kasynowe udostępniane przez sprawdzone przez wielu graczy kasyna online.

Odbierz bonus powitalny w Spin Million

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Spin Million, teraz masz świetną okazję by to zmienić. Oprócz codziennych darmowych spinów na najlepszych slotach, otrzymasz również pakiet startowy. Każdy nasz czytelnik, który zarejestruje się np. z powyższego linku, otrzyma najwyższy bonus powitalny Kasyna Spin Million.

Na nowych graczy czeka dodatkowe 200% wpłaty, aż do 250 Euro oraz 50 darmowych spinów na slot Gladiators go Wild. Wystarczy dokonać wpłaty, odebrać pakiet powitalny i już można korzystać z codziennych free spinów. Życzymy owocnej zabawy.

Ocena: 5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: