Odbierz spiny

Royal Panda dodaje do 50 darmowych spinów na slocie Gonzo`s Quest i Twin Spin

2016-09-02 10:19 Kasyno Royal Panda

Free spiny na twin spin i gonzos quest royal pandaIle rzeczy można zdziałać w 60 sekund? W Kasynie Royal Panda nawet 50! Tyle właśnie free spinów wpadnie na Twoje konto, jeśli podejmiesz wyzwanie serwisu i przystąpisz do promocji na pożegnanie lata. Przed nami 5 dni zabawy, 5 rewelacyjnych automatów i 10 zakręceń każdej doby, które wykonasz nawet w minutę.

Zarejestruj się w Kasynie Royal Panda i odbierz 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

Darmowe spiny w kasynie royal pandaReguły gry to prosta sprawa, a nagroda jak zwykle kusząca, ponieważ z pakietem darmowych zakręceń możesz zapolować na wygrywające kombinacje przy bębnach fenomenalnych automatów Gonzo`s Quest oraz Twin Spin. Choć to ostatnia wakacyjna okazja do zagarnięcia bonusów od Kasyna Royal Panda, z pewnością nie ostatnia równie gorąca. Gorąco jednak polecamy i zagrzewamy do startu w One – Minute Challenge!

Darmowe spiny w royal pandzie na gonzos questW pierwszym dniu promocji, czyli 29 sierpnia, królować będzie slot Gonzo`s Quest, na którym każdy uczestnik zabawy zobowiązany jest wykonać minimum 10 zakręceń z wykorzystaniem zasobów gotówkowych konta. Aby odebrać porcję free spinów, należy jednak wywiązać się z bliźniaczego zadania w kolejnym dniu. Wtorek, 30 sierpnia, to czas na grę Twin Spin, a 10 obrotów poczynionych przy jej bębnach zapewni już 5 free spinów na slocie Gonzo`s Quest i 5 na Twin Spin. Znajdziesz je na swoim koncie w pierwszy weekend września. Biorąc udział w 2 dowolnych dniach promocji Kasyna Royal Panda, odbierzesz właśnie taką gwarantowaną nagrodę, ale jeśli chcesz więcej, nic nie stoi na przeszkodzie! W ostatni dzień sierpnia zakręć slotem Thunderstruck II i zapewnij sobie po 10 promocyjnych free spinów na każdą z wyznaczonych gier.

Royal panda darmowe spiny gonzos quest twin spin 2Już od północy 1 września, możesz wykręcić koleją porcję darmowych obrotów przy walcach automatu Jack and the Beanstalk. Twój pakiet free spinów od Kasyna Royal Panda wzrośnie wówczas do 15 na grę Gonzo`s Quest oraz 15 na Twin Spin. Ostatnia szansa na wzbogacenie nagrody, to piątek 2 września. Przyjdzie Ci wówczas zmierzyć się z planszą szalonego automatu Bar Bar Black Sheep, a 10 rund zakończy Twoje bohaterskie zmagania z One – Minute Challenge z saldem 50 free spinów (po 25 na każdą z wyznaczonych gier). Pamiętaj, by każde zadanie wypełnić przed godziną 23:59 danego dnia promocji. Więc jak? Grasz? Tak naprawdę czas nie ma znaczenia. Minuta, dwie, trzy…. Baw się z nami i to jest najważniejsze!

Darmowe spiny na gonzos quest i twin spinSkorzystaj jeszcze dziś z zaproszenia Kasyna Royal Panda i sięgnij po jak najwięcej free spinów. Obroty na slocie Twin Spin odbierzesz w sobotę 3 września po godzinie 12:00, a bonusowe zakręcenia na slocie Gonzo`s Quest zgarniesz o tej samej porze następnego dnia. Nie zapomnij o warunkach obrotu wygraną z darmowych spinów, która wynosi 35 razy przed dokonaniem wypłaty. Jeśli już wszystko jasne, czas przygotować się do gry. Kto jeszcze nie posiada konta w Kasynie Royal Panda, nie powinien dłużej zwlekać z decyzją o przystąpieniu do serwisu. Na nowicjuszy czeka bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst. Powodzenia!

Ocena: 4.5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: