Odbierz spiny

Tylko do północy szansa na 100 free spinów na slocie Starburst w Świątecznym Kalendarzu Royal Panda

2015-12-01 09:27 Kasyno Royal Panda

Czas na odsłonięcie pierwszej kartki w Grudniowym kalendarzu Royal Panda 2015! Właśnie dziś, 1 grudnia startuje 31 dniowa kampania codziennych promocji, w których czekają nagrody gotówkowe, darmowe spiny oraz wiele prezentów. Na dobry początek królewska Panda przygotowała 100 darmowych spinów na slot Starburst. Wystarczy dzisiaj wpłacić i obrócić 400 PLN, aby już jutro do godziny 12:00 znaleźć na swoim koncie darmowe spiny na ten gwieździsty slot.

Do promocji nie potrzeba się zapisywać. Wystarczy sprawdzać co przygotowano dla Ciebie każdego dnia i kierować się wskazówkami podanymi w opisie. Jeżeli złożyłeś depozyt w ciągu ostatnich 90 dni od daty startu promocji, to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Zatem postaw nie mniej 400 PLN i obróć je na dowolnych grach w Kasynie Royal Panda do godziny 23:59 w dniu 1 grudnia 2015 roku, a otrzymasz 100 darmowych spinów na Starburst. Do każdej z ofert możesz przystąpić tylko raz dziennie!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kasynie Royal Panda, zarejestruj się przez ten link. Wnieś depozyt, a serwis doda Ci do konta bonus 100% do 1000 PLN przy wpłacie minimum 40 PLN. Dodatkowo otrzymasz 25 darmowych spinów na slot Starburst. Zatem jeśli rozpoczniesz Swoją przygodę w Kasynie Royal Panda 1 grudnia zarejestrujesz się i po spełnieniu wszystkich warunków do dyspozycji będziesz miał podwojenie wpłaty oraz aż 125 darmowych spinów na najpopularniejszy slot Starburst. Zatem czy jesteś nowym czy zatwardziałym w bojach graczem, nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z wtorkowej oferty!

Ocena: 5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: