Odbierz spiny

Tylko w Kasynie Mr Green możesz zgarnąć aż 240 darmowych spinów na Starmanię w dwa dni

2015-11-04 18:58 Kasyno Mr GreenWeź udział w promocji Kasyna Mr Green i odbierz 240 darmowych spinów na slot Starmania. Z takiej okazji możesz skorzystać tylko w dniach 4 i 5 listopada 2015 roku. Aby otrzymać darmowe spiny zarejestruj się na swoim koncie w Kasynie Mr Green, dokonaj wpłaty środków i obrócić je przynajmniej raz na dowolnych grach slotowych.

Załóż konto w Mr Green - Po wpłacie 100 darmowych spinów na Spinata Grande!

Dla Twojej wygody przygotowano trzy progi promocji, z których można skorzystać zarówno w środę jak i w czwartek. Depozyt w wysokości 100 PLN, nagrodzi Cię 20 darmowymi spinami na slocie Starmania. Jeżeli wpłacisz 220 PLN to następnego dnia otrzymasz 55 darmowych spinów. 120 darmowych spinów na slocie Starmania otrzymasz, jeśli wpłacisz i obrócisz 440 PLN lub więcej. Jeśli wpłat dokonasz w każdym promocyjnym dniu, zostaniesz posiadaczem od 40 do 240 darmowych spinów na wyśmienitą darmową zabawę na slocie Starmania!

Jeżeli tęsknisz za wspaniałą rozrywką i wielkimi wygranymi w Kasynie Mr Green to podejmij decyzje już dziś, bo oferta obowiązuje tylko przez dwa dni. Suma depozytów z każdego dnia będzie podstawą do wydania odpowiedniej ilości darmowych spinów (czyli do odbioru spinów liczy się osobno wpłata z dnia 4.11 i suma wpłat dokonana w dniu 5.11). Spiny zostaną dodane do godziny 13:00 następnego dnia po dokonaniu depozytu, a wygrana z nich podlega 35-krotnemu warunkowi obrotu w kasynie.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Kasynie Mr Green dokonaj rejestracji i ciesz się z powitalnych bonusów. Na start otrzymasz 4 dodatkowe depozyty o wartości do 1 750 PLN zupełnie gratis! Przy pierwszym depozycie w wysokości minimum 50 PLN otrzymasz bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande - jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN. Wystarczy, ze wpłacisz i zagrasz w środę i czwartek na dowolnym slocie w kasynie, a już kolejnego dnia po depozycie otrzymasz do 120 darmowych spinów na slot Starmania w wersji klasycznej lub na urządzenia mobilne. Traf odpowiednią kombinację pięknych gwiazd, a razem z nimi spadną na Twoje konto wielkie wygrane w Mr Green!

Ocena: 5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: