Odbierz spiny

W poniedziałek odbierz do 50 darmowych spinów na Hook's Heroes w Kasynie Redbet

2015-12-07 14:30 Kasyno Redbet

W Kasynie Redbet startuje drugi tydzień Świątecznego Kalendarza. 7 grudnia wieczorem odbędzie się pierwsze cotygodniowe losowanie nagród. Dzisiaj możesz odebrać również 50 darmowych spinów na slocie Hook`s Heroes.

Rejestracja w Kasynie Redbet - 10 free spinów + bonusy

Jeśli w poprzednim tygodniu złożyłeś depozyt otrzymasz darmowe spiny na slot Hook`s Heroes. Za wpłatę w przedziale od 50 do 99 euro na Twoim koncie pojawi się 20 darmowych spinów. Jeżeli była to wpłata powyżej 100 euro zostaniesz nagrodzony dodatkowymi 50 free spinami. Wszystkie odebrane spiny należy wykorzystać w ciągu tygodnia. Jakiekolwiek wygrane z nich należy postawić 40-krotnie w Kasynie Redbet. Spiny wpłyną na konto w ciągu doby i będą do odebrania tylko na slocie Hook`s Heroes.

To jeszcze nie koniec. Jeśli dzisiaj zakręcisz bębnami slotu Happy Holidays w Kasynie Redbet to za każde postawione 10 euro otrzymasz 1 los na wieczorne losowanie. W tej loterii na 50 graczy czekają nagrody gotówkowe o wartości 20 euro. Czym więcej razy postawisz 10 euro na tym slocie, tym Twoje szanse na powodzenie w losowaniu będą większe. Jeśli Ci się powiedzie gotówka trafi na Twoje konto następnego dnia do godziny 14:00. Wygraną należy obrócić 40x na grach w Kasynie Redbet.

Ocena: 4.5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: