Odbierz spiny

21 grudnia w Kasynie Comeon otrzymasz do 60 darmowych spinów na slot Bollywood Story

2015-12-21 15:21 Kasyno Comeon


Dziś, 21 grudnia w Kasynie ComeOn masz okazję odebrać 60 darmowych spinów na slot Bollywood Story wygrywając na trzech wspaniałych slotach: Flowers Christmas, Happy Holidays oraz Xmas Joker. Jeśli masz ochotę na darmową rozrywkę zajrzyj do Kalendarza Świątecznego, tu oprócz darmowych spinów za każdą z ofert kryje się 10 losów na cotygodniowe losowanie oraz wielką loterię świąteczną z wspaniałymi nagrodami!

Jeśli masz ochotę wziąć udział w promocji, zaloguj się na swoim koncie i wprowadź kod CAS2012 w zakładce "Bonusy". Następnie wygraj 15 PLN w jednym spinie na slocie Flowers Christmas, a otrzymasz 10 darmowych spinów na slot Bollywood Story.

20 darmowych spinów na slot Bollywood Story zgarniesz, jeśli wygrasz 25 PLN w jednym spinie na slocie Happy Holidays. Jeżeli uda Ci się wykręcić 50 PLN jednym ruchem ręki na slocie Xmas Joker, zdobędziesz aż 30 darmowych spinów na slot Bollywood Story. Spiny można odebrać do 22 grudnia w dowolnej kolejności. Wygrane z nich zostaną dodane do Twojego konta i nie podlegają warunkom obrotu.


Dodatkowo za dzisiejszą grę w Twoim pudełku prezentowym znajdziesz jedną z dekoracji, która daje Ci 10 losów na cotygodniową loterię oraz wielkie finałowe losowanie na początku stycznia. Do wygrania w niej jest 10 nagród gotówkowych po 12.500 PLN bez wymogu obrotu. Aby zakwalifikować się do poszczególnych ofert i móc je odebrać zaloguj się i wejdź w zakładkę Bonusy wprowadzając kod bonusowy, a następnie postępuj według wskazówek. Minimalna wpłata potrzebna do aktywacji bonusów to 50 PLN.


Kalendarz świąteczny Kasyna ComeOn dostępny jest dla wszystkich zalogowanych graczy tego serwisu. Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj się w Kasynie ComeOn zupełnie za darmo , korzystaj z atrakcyjnych ofert, baw się dobrze i wygrywaj. Jako nowy gracz za samą rejestrację, bez depozytu otrzymasz 25 PLN. Przy pierwszej wpłacie masz do wyboru dwie wersje bonusu powitalnego. Jeśli wpłacisz od 50 PLN do 250 PLN zgarniesz bonus 200% do 100 PLN oraz dodatkowo 5 darmowych spinów. Jeśli Twój depozyt będzie większy niż 250 PLN otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz 100 darmowych spinów. Darmowe spiny będą do wykorzystania na slocie Starburst. Przyłącz się do Świątecznego Kalendarza w Kasynie ComeOn, tu do 31 grudnia czekają na Ciebie wspaniałe prezenty, które jeszcze przed świętami i Nowym Rokiem mogą sprawić Ci wielką niespodziankę!

Ocena: 4.5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: