Odbierz spiny

Odbierz 25 free spinów na slocie Drive: Multiplier Mayhem w Royal Panda za obrót 25 razy do 28 lutego

2016-02-28 09:21 Kasyno Royal Panda

Gdzie się podziewasz? Wykonaj ostry zakręt i z piskiem opon ruszaj w stronę Kasyna Royal Panda! Do celu zaprowadzi Cię warkot wysokoprężnych silników i zapach benzyny, które przez kilka dni towarzyszyć będą promocji nowego slotu Drive: Multiplier Mayhem od NetEnt.

Dołącz do wyścigu w dniach 23 – 28 luty i zbieraj darmowe spiny na rozpędzonym automacie. Z ich pomocą możesz sięgnąć po nagrodę główną, jaką jest PlayStation 4 lub Xbox One z duetem wspaniałych gier rajdowych. W zestawie do PS 4 znajdziesz Need for Speed oraz DriveClub, a dodatkiem do Xbox One jest Need for Speed i Forza Motorsport 6. Który z nich wolisz? Pokonaj konkurencję i wejdź na podium dla zwycięzcy!

Rejestracja w Royal Panda: 25 free spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Każdego dnia promocji czeka na Ciebie 25 free spinów na slocie Drive: Multiplier Mayhem w Kasynie Royal Panda. Odbierzesz je w zamian za 25-krotne obrócenie bębnami nowej gry, z wykorzystaniem pieniężnych środków własnych. Spiny odbierzesz o godzinie 12:00, dzień po rozegraniu wymaganych obrotów. Driftując w Kasynie Royal Panda przez wszystkie dni obowiązywania oferty, możesz złowić łącznie 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem. Im więcej takich bonusów, tym większe szanse na zdobycie najważniejszego trofeum wyścigu, czyli konsoli do gier z mini zestawem.

Przygotuj się na totalne przyspieszenie i już teraz ruszaj w pościg za nagrodą główną, która czeka na mecie na prawdziwego mistrza kierownicy. Okaże się nim gracz, który wykorzystując darmowe obroty, w pojedynczym spinie osiągnie najwyżej opłacalną kombinację na slocie Drive: Multiplier Mayhem. Ostateczna rozgrywka nastąpi w dniu 29 lutym, kiedy ostatnia porcja free spinów zostanie rozegrana i godzina 23:59 wyznaczy metę promocji. Czy ukończysz ten wyścig, jako najlepszy z najlepszych? Obracaj bębnami Drive: Multiplier Mayhem, zgarniaj darmowe obroty i walcz o konsolę! Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Kasyna Royal Panda, masz jeszcze szansę, by wjechać na tor i dodać gazu. Załóż już teraz konto w serwisie i odbierz bonus 100% do 1 000 PLN od depozytu 40 PLN oraz 25 free spinów na grę Starburst. Szerokiej drogi i dobrej zabawy!

Ocena: 4.5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: