Odbierz spiny

Wpłać i obróć określoną kwotę na Ooh Aah Dracula w Betsafe, aby odebrać free spiny na Happy Halloween

2015-10-29 10:01 Kasyno Betsafe

Darmowe spiny na Happy Halloween

Skorzystaj z niepowtarzalnej promocji Kasyna Betsafe pod tajemniczym tytułem "Idź na wojnę z Zombie", która rozpoczęła się 26 października i potrwa do 1 listopada 2015 roku. Grając w poszczególnych dniach na wytypowanych slotach masz okazję zdobyć duże wygrane oraz do 100 darmowych spinów na nowy slot Happy Halloween.

Załóż konto w Betsafe i codziennie zgarniaj spiny

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do zabawy, zapisz się. Wpłać i zagraj na wybranym slocie danego dnia. Do wyboru masz trzy warianty na otrzymanie free spinów. Jeśli chcesz otrzymać 20 darmowych spinów obróć na tym slocie 40 PLN. Obrót 100 PLN zapewni Ci 50 free spinów, a jeśli masz ochotę na maksymalną liczbę 100 darmowych obrotów na Happy Halloween, obróć 200 PLN. Każdego dnia obrót należy wykonać na innym slocie, poniżej przedstawiamy tabelkę z grami.

DzieńWymagany obrót na slocie
Poniedziałek - 26 październikaPsycho
Wtorek - 27 październikaRoyal Masquerade
Środa - 28 październikaGolden Ticket
Czwartek - 29 październikaOoh Aah Dracula
Piątek - 30 październikaWild Blood
Sobota - 31 październikaThe Dark Joker Rises
Niedziela - 1 listopadaTower Quest

Każdego dnia możesz liczyć tylko na jeden zestaw spinów na slot Happy Halloween, który już następnego dnia do godziny 18:00 wpłynie na Twoje konto. Przed wypłatą, darmowe spiny i wygrane z nich należy obrócić minimum 35 razy w ciągu 3 dni w Kasynie Betsafe. Obrotu możesz dokonać na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Przyłącz się do imprezki przed Halloween i odbierz 100 darmowych spinów na slot Happy Halloween!

Ocena: 4.5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: