Odbierz spiny

Fenomenalna oferta powitalna od Fortune Clock. Gra bez ryzyka z darmowymi spinami bez depozytu na Book of Dead!

2022-02-28 00:00 Fortune Clock

Jak odebrać darmowe spiny bez depozytu na Book of Dead w Fortune Clock?

Spiny.pl powracają do gry na polskiej mapie hazardowej. Tylko dla naszych czytelników jest skierowana najnowsza oferta od Fortune Clock. To właśnie tam wystarczy założyć konto, aby odebrać 50 darmowych spinów bez depozytu na znanym i lubianym slocie Book of Dead.

Tutaj odbierzesz darmowe spiny na Book of Dead

Konieczne jest wejście przez nasz link, ale zanim to zrobisz to przeczytaj poniższy artykuł i zapoznaj się z podstawowymi zasadami Fortune Clock. Znajduje się tam wiele wskazówek gwarantujących odbiór darmowych spinów! Pomogą nam one uniknąć przykrych sytuacji i walk z niewinnymi pracownikami kasyna.

Fortune Clock oferuje free spins bez depozytu

Jak odebrać darmowe spiny na Book of Dead?

Przede wszystkim zabronione jest korzystanie z programów zmieniających nasze IP takich jak VPN czy chociażby serwery DNS oferowane przez google. Jeśli byłoby to możliwe, to gracze masowo zakładaliby multikonta, co przecież jest zabronione w każdej firmie. Warto też przed kliknięciem w nasz link wyczyścić cache. To zagwarantuje nam skorzystanie właśnie z tej promocji.

Jak odebrać darmowe spiny bez depozytu w Fortune Clock?

Po założeniu konta z naszego linku, musimy wykonać jeszcze jedną czynność. Należy zaktualizować swoje dane, które znajdują się w zakładce Mój Kasjer -> Profil. Następnie należy także potwierdzić swój adres email, a także telefon. To wystarczy nam, aby 50 darmowych spinów bez depozytu na slocie Book of Dead trafiło na nasze konto. To jednak dopiero początek prawdziwych emocji! Każdy free spin jest warty 0,30 PLN, co oznacza, że cała promocja jest warta 15 PLN.

Jak wypłacić wygrane z darmowych spinów?

O czym należy pamiętać korzystając z darmowych spinów? Przede wszystkim o tym, że podlegają one pod regulamin. Jeśli udało Ci się wygrać jakieś pieniądze z darmowych spinów, co nie jest trudne, to podlegają one warunkom obrotu. Ten na szczęście w Fortune Clock jest przyjazny graczom. Konkretnie, obrót wynosi 40x.

Jak wypłacić darmowe spiny bez depozytu z Fortune Clock?

To jednak nie wszystko, ponieważ podczas obrotu nie można stosować zakładu większego niż 9 PLN. Na sam koniec czeka nas jeszcze jedna niespodzianka. Maksymalna wypłata z tej promocji to 18 PLN. Kokosów więc nie zrobimy, ale uda nam się sprawdzić to kasyno online bez większego ryzyka.

Odebrałem spiny. Co dalej?

Fortune Clock oferuje także darmowe spiny na StarburstPo odebraniu darmowych spinów bez depozytu z pewnością łatwo nie odejdziemy od komputera. Tym bardziej, jeśli Fortune Clock nasz czas zamieniło na małą fortunę. Warto wspomnieć o jednej z promocji powitalnych, w której będziemy mogli zgarnąć aż 100 darmowych spinów na Starburst.

Co ciekawe, wymagana jest jedynie wpłata w wysokości 100 PLN. Dodatkowo zgarniemy także podwojenie wpłaty. Co prawda po wpłacie odbierzemy tylko 20 darmowych spinów, jednak w kolejnych 4 dniach będziemy otrzymywali kolejne dawki 20 spinów dziennie, aż do kompletnej liczby 100 free spinów na Starburst.

Ocena: 5/5
Oceń artykuł:
Dodaj komentarz: